Startpagina
De Organisatie
Nieuws
Speciale
Activiteiten
Kookagenda
Menu's
Recepten
Huishoudelijke
spelregels
Sponsors
CCR
Lekkere
Links

Nieuwsbrief December 2004


Algemene Ledenvergadering van 3 november 2004

De opkomst was goed te noemen. De vergadering werd bezocht door 35 Leden.
Op de agenda stond de begroting 2005. Eigenlijk waren er geen grote veranderingen ten opzichte van 2004 en de leden zijn dan ook akkoord gegaan met het voorstel. In deze begroting is tevens het beleid 2005 - opgenomen. De hierin genoemde punten worden nader uitgewerkt en u wordt hiervan uiteraard op de hoogte gehouden.

Contributie 2005: deze zal niet worden verhoogd.

Herman From en Han Scheffers, traden volgens het rooster van aftreden af, waarbij Herman zich niet verkiesbaar stelde. Voor het opvullen van de vacature hadden zich twee leden gemeld, te weten Frans Kuil en Hans Bos. We hebben dus een heuse verkiezing gehouden, die uiterste serieus door de ter plekke benoemde kiescommissie Frans Hoogendijk en Ciska Evers werd nageleefd.
De uitslag was Han Scheffers (brigade 1) en Hans Bos (brigade 7).
In de op 2 december gehouden bestuursvergadering is Han Scheffers weer gekozen tot voorzitter.

Op de agenda stond verder het punt Opleidingscommissie. Binnen de CCN is het mogelijke examen te doen voor o.a. chef de cuisine. Een aantal leden heeft aangegeven graag dit examen te willen doen. Frans Kuil en Gerard van Hattem hebben zich bereid verklaard in de opleidingscommissie te willen plaatsnemen. Zij zullen zorgen voor de coördinatie en begeleiding.
Indien u belangstelling heeft verzoeken wij u zich zo spoedig mogelijk op te geven bij het secretariaat evisser@12move.nl.
Om te zien wat dit examen inhoudt, verwijzen wij u naar de website van de CCN, waarbij u de richtlijnen en eisen kunt nalezen. (www.c-c-n.nl /Exameninfo).
Schroom niet, dit examen is voor een ieder te behalen. Voor de eerste groep sluit de inschrijving uiterlijk 15 februari 2005. Zodra alle aanmeldingen binnen zijn, zal de opleidingscommissie contact met u opnemen. Indien noodzakelijk zal er een aantal sessies belegd worden waarin het een en ander duidelijk wordt gemaakt, ook zal een aantal trainingen georganiseerd worden, waarin b.v. kooktechnieken etc. worden aangeleerd c.q. uitgelegd.

Waar we heel blij mee zijn is de oprichting van een klusteam, bijgenaamd "The A-team" onder leiding van Johan Hiemstra en Panc v.d. Graaf. Ron v.d. Kracht en John Godijn zullen een lijst van de werkzaamheden opstellen en in overleg met hen bekijken hoe een en ander en wanneer kan worden uitgevoerd.

Nieuwjaarsreceptie

De Nieuwjaarsreceptie wordt gehouden op zondag 16 januari 2005 van 15.30 - 17.30 uur in de ruimte van de Cuisine, Mercuriusstraat.
Komt u dit jaar weer of ook? Een leuke gelegenheid om de andere leden van onze vereniging te leren kennen.

Wijziging van persoonlijke gegevens

Een dringend verzoek van uw secretaris: Wilt u haar aub. de wijzigingen van emailadres, verhuizing, en/of telefoonnummer doorgeven. Op die manier blijft het ledenbestand up-to-date. (evisser@12move.nl).

Manco's, reparaties, etc.

Wij doen nogmaals een dringend beroep op u, zodra u constateert dat iets bijna of geheel op is, dit te vermelden in het blauwe logboek bij de bar. Dit geldt ook voor noodzakelijke reparaties of ontbreken van apparatuur of iets dergelijks.

Het bestuur wenst u fijne Kerstdagen en een goed en gezond 2005.